15-lecie Caritas w nowej parafii we Włoszczowie

W niedzielę, 11 października 2015 r. w parafii bł. ks. Józefa Pawłowskiego we Włoszczowie świętowano Uroczystość Jubileuszu 15-lecia istnienia parafialnego Zespołu Caritas.

Mszy św. przewodniczył ks. kan. Krzysztof Banasik - wicedyrektor Caritas Diecezji Kieleckiej. Na uroczystość przybyli również ks. prałat Jan Tusień – proboszcz parafii św. Wojciecha w Kielcach wraz z grupą swoich wolontariuszy, ks. Adam Dziadek - wikariusz z parafii św. Brata Alberta w Busku-Zdroju razem z grupą parafialnego Zespołu Caritas. Razem z nami swiętowali goście z placówek Caritas m.in. ze Szczekocin, Koniecpola, Miechowa, Kielc, Buska Zdroju (wszystkich parafii).

Druga część spotkania odbyła się we włoszczowskim Domu Kultury, gdzie podczas oficjalnego spotkania uhonorowani zostali wszyscy dobrodzieje, którzy pomagali naszemu Zespołowi materialnie przez ostatni czas. Odbyła się również konferencja na temat zbliżającego się Nadzwyczajnego Roku Miiłosierdzia.

Zobacz: Więcej informacji i galeria zdjęć