Akcja "Pierniki w Miłosierdziu" zakończona

W Uroczystość Objawienia Pańskiego, 6 stycznia 2016 r. wolontariusze z Parafialnego Centrum Światowych Dni Młodzieży przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Kielcach zorganizowali sprzedaż własnoręcznie upieczonych przez siebie pierników.

Planowaliśmy przeprowadzić sprzedaż po każdej Mszy św., jednak akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i już po drugiej Mszy św. - ok. godz. 9.00 - zabrakło nam pierników…

Jesteśmy wdzięczni wszystkim ludziom, którzy odpowiedzieli na naszą akcję i wykupili z samego rana wszystkie pierniki.

Informujemy, że akcja będzie kontynuowana w najbliższą niedzielę, 10 stycznia 2016 r. na którą serdecznie zapraszamy wszystkich. Chcemy, by sprzedaż pierników odbywała się po każdej Mszy św.

WOLONTARIUSZE
Parafialnego Centrum ŚDM