Bp Marian Florczyk odprawił niedzielną Mszę św. dla polskich olimpijczyków

Polscy sportowcy swojej wiary się nie wstydzą – pokazywali to już wielokrotnie Kamil Stoch, Robert Lewandowski czy Dawid Kubacki. Dziś jest niedziela, co zatem robią polscy olimpijczycy? To proste – idą na Mszę świętą!

Zdjęcia z dzisiejszej Mszy św. znalazły się na facebooku ks. Edwarda Plenia. Widać na nim m.in. Kamila Stocha i Macieja Kota, którzy odczytali dzisiejsze czytania. Nie pozostaje nic, jak tylko cieszyć się, że wzorem dla polskiej młodzieży mogą być tacy sportowcy!

„W niedzielę, 11 lutego 2018 r. w wioskach olimpijskich w Pyeongczang i Gangneung zostały odprawione Msze św. odprawione przez bp. Mariana Florczyka i ks. Edwarda Plenia. W liturgii zangażowali się m.in. K. Stoch, S. Jaśkowiec, M. Kot, Minister Sportu i Turystyki W. Bańka, Z. Bródka" - wpisa na FB ks. Edwarda Plenia.