Bp Piotrowski na antenie Radia eM: Proszę wszystkich o modlitwę

W poniedziałek, 1 grudnia 2014 r. gościem Radia eM Kielce był bp Jan Piotrowski. Zachęcamy do wysłuchania wywiadu, którego nowy Biskup Kielecki udzielił Katarzynie Bernat w porannej audycji „Prawdę mówiąc”.

- „Podczas ingresu modliłem się przywołując opieki i światła Ducha Świętego. Czułem w sobie Boże działanie, które pozwalało mi patrzeć na ludzi, a nie koncentrować się na sobie. Chciałem widzieć to wydarzenie w perspektywie ewangelizacyjnej” – mówił bp Piotrowski.

- „Dziękuję za każdy dar modlitwy i o tę modlitwę proszę wszystkich diecezjan, abym jako Pasterz Kościoła umiał wsłuchiwać się głos kapłanów, wiernych będących we wspólnocie Kościoła oraz osób, które są na swych drogach poszukiwania prawdy i dobra” – mówił biskup kielecki.

tekst za: www.em.kielce.pl

Posłuchaj: Wywiad z bp Janem Piotrowskim