Chrystus chce być bliżej nas!

„Być bliżej Ciebie” to hasło, które przygotowuje nas do VI Uwielbienia na kieleckim Rynku. Zanim będziemy polecać Bogu całe miasto na głównym spotkaniu zapraszamy wszystkich na cykl 5 spotkań – raz w miesiącu w jednym ze stacyjnych kościołów. Chcemy aby ta modlitwa objęła całe Kielce.

Pierwsze spotkanie odbyło się 2 grudnia w Bazylice Katedralnej w Kielcach. Kolejne - 28 stycznia w Kościele Garnizonowym  pw. NMP Królowej Polski w Kielcach. Przez te spotkania modlitewne chcemy przypomnieć wszystkim o tym, że sam Chrystus chce być jeszcze bliżej nas – a w sposób szczególny tę bliskość odkrywać możemy w adoracji i uwielbianiu Najświętszego Sakramentu.

Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w kościele św. Wojciecha w Kielcach – 24 lutego 2018 r. o godz. 19:00.

>> Fotorelacja