Drugie czuwanie "Przy pustym Grobie" w Miechowie

W dniu 11 grudnia 2015 r. w Sanktuarium Grobu Bożego w Miechowie odbyło się II czuwanie modlitewne ,,Przy pustym Grobie”. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 15.00, a zakończyło po północy.

Na uroczystości przybyli licznie zgromadzeni parafianie, a wśród nich dzieci, młodzież i dorośli, przedstawiciele grup apostolskich działających w parafii, a także pielgrzymi, a wśród nich: ks. kan. Marian Fatyga - proboszcz parafii w Skalbmierzu z parafianami, ks. Bartosz Sikora - wikariusz parafii św. Stanisława w Kielcach - Barwinku wraz z parafianami oraz pielgrzymi z parafii św. Bartłomieja z Chęcin. W spotkaniu wzięli udział także kapłani pracujący w parafii, siostry benedyktynki - misjonarki, siostry albertynki, katecheci oraz ks. dr Andrzej Kwaśniewski - Dyrektor Archiwum Diecezjalnego.

Kolejne - III czuwanie modlitewne w Miechowie odbędzie się 8 stycznia 2016 r. Serdecznie zapraszamy, by w Nadzwyczajnym Roku Świętym Miłosierdzia, w świątyni jubileuszowej wypraszać miłosierdzie dla siebie i dla całego świata.

Zobacz: Galeria zdjęć

Zobacz: Facebook