Dzień skupienia dla samorządowców

Z racji 30-lecia odnowienia samorządu terytorialnego w Polsce zapraszamy na Dzień skupienia dla Samorządowców Regionu Świętokrzyskiego - do wspólnej refleksji nad samorządowością i kierunkami jej odnowy.

W programie dorocznego Dnia skupienia dla Samorządowców Regionu Świętokrzyskiego – modlitwa, konferencje, praca warsztatowa.

Zapraszamy przedstawicieli administracji samorządowej wszystkich trzech szczebli – gminnego, powiatowego oraz wojewódzkiego.

Termin: 6-7 marca 2020 r.

Miejsce: Centrum Spotkań i Dialogu Diecezji Kieleckiej im. Arcybiskupa Jerzego Matulewicza w Skorzeszycach

Organizator: ks. Tadeusz Szlachta, Duszpasterstwo Rolników i Samorządowców Diecezji Kieleckiej

Prowadzenie: ks. dr hab. Rafał Dudała z zespołem Centrum Duszpasterskiego WESOŁA54

Koszt: 120 zł.