Dzień skupienia dla szafarzy

W dniach 13-14 marca 2020 r. w Centrum Spotkań i Dialogu w Skorzeszycach przeprowadzony zostanie doroczny Wielkopostny Dzień Skupienia dla Szafarzy Nadzwyczajnych Komunii Świętej posługujących w naszej diecezji oraz kandydatów.

Według norm prawnych, uczestnictwo w tego typu spotkaniu formacyjnym jest jednym z elementów formacji permanentnej  Szafarzy i jest konieczna, aby móc dalej wypełniać posługę. Informacja ta dotyczy zarówno posługujących w parafiach, jak i innych miejscach (jak chociażby w szpitalach czy hospicjach). Dzień Skupienia rozpoczniemy w piątek o godz. 17.00.

Proszę, aby potwierdzić swoją obecność drogą mailową (kowalski.miros@gmail.com) lub telefonicznie (693-939-796) do końca lutego 2020 r. Liczba uczestników spotkania formacyjnego musi być znana ze względów organizacyjnych. Na spotkanie formacyjne proszę zabrać ze sobą legitymacje w celu ich aktualizacji. Nie będą aktualizowane dokumenty, jeśli nie będzie obecności ich właściciela na dniu formacyjnym.

Z wyrazami szacunku i pamięcią modlitewną

Ks. dr Mirosław Kowalski
DIECEZJALNY DUSZPASTERZ NADZWYCZAJNYCH SZAFARZY KOMUNII ŚWIĘTEJ