Koncert Papieski „Świętość dla każdego”

Możliwe, że jesteś kapłanem, moderatorem lub animatorem wspólnoty, siostrą zakonną albo zwyczajnie prężnym wolontariuszem i działaczem na gruncie kościelnym i [lub] społecznym. Przedstawiam Tobie wydarzenie, które w całości poświęcone jest św. Janowi Pawłowi II.

Od blisko trzech lat, artyści: Julia Rosińska-Kopala i Grzegorz Kopala (prywatnie małżeństwo;) dzielą się z nami piękną i wzruszającą twórczością w koncercie papieskim zatytułowanym „ŚWIĘTOŚĆ DLA KAŻDEGO". To jedenaście utworów, których głównym źródłem tekstu są: poezja i teksty modlitw Karola Wojtyły/Papieża Jana Pawła II, „ubrane w muzykę" autorstwa Grzegorza. Co więcej - każdy z utworów opatrzony jest obrazem/teledyskiem wyświetlanym w jakości HD. To piękna, niebanalna i sentymentalna podróż w czasie i w duchu dla ludzi zarówno dojrzałych, jak i tych z pokolenia JPII.

Doświadczenie podpowiada mi, że czas różnych wydarzeń w parafii (rekolekcje, odpust, potrzeba serca, dni poświęcone Janowi Pawłowi II), to doskonały moment na spotkanie ŚWIĘTEGO w niespotykanej dotąd przestrzeni. Drogi Adresacie, uwierz mi proszę; ów koncert, ma szansę pięknie wybrzmieć również u Ciebie i zilustrować ważne wydarzenie w Twojej parafii czy wspólnocie. Zapraszam. Pomyśl. Przemyśl. Podejmij decyzję i zaproś nas do siebie ;) Piszę „nas", ponieważ dodam nawiasem, że mam ogromną radość, od samego początku uczestniczyć w tym wydarzeniu w roli prowadzącego, nadając mu charakter i klimat sobie charakterystyczną narracją.

Chętnie udzielę szerszej informacji; zadzwoń 694-245-780. Dodam tylko, że mamy wszelki potrzebny sprzęt audio-video, a to oznacza BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW.

Paweł Chustak [chusti]
tel. 694-245-780