Kurs dla fotografów i kamerzystów

Wydział Duszpasterski Kurii Diecezjalnej w Kielcach zaprasza osoby chcące filmować lub wykonywać zdjęcia podczas uroczystości religijnych w kościołach na przygotowujący do tego Kurs liturgiczny dla fotografów i kamerzystów.

Odbędzie się on w auli Kurii Diecezjalnej w sobotę, 27 kwietnia 2024 r., rozpoczęcie o godz. 15.30. Prosimy o przysłanie zdjęcia w wersji elektronicznej (jak do dowodu osobistego) na maila: borynmarcin@interia.pl

Nie są potrzebne wcześniejsze zgłoszenia. Zapisy na spotkaniu. Więcej informacji pod nr tel.: 662-310-808.

Na kurs zapraszamy kamerzystów i fotografów wyłącznie z diecezji kieleckiej!

Przypominamy iż Konferencja Episkopatu Polski wydała w ubiegłych latach stosowne dokumenty. Nikt bez ważnego certyfikatu i aktualnej legitymacji (na odwrocie jest data i pieczęć Kurii Diecezjalnej) nie może wykonywać zdjęć i filmów w budynkach sakralnych podczas Mszy św i nabożeństw.

Ks. Łukasz Zygmunt
WIKARIUSZ BISKUPI DS. DUSZPASTERSTWA