Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej

Kontakt: tel. 693-939-796

e-mail: kowalm@vp.pl

________________

Czcigodni Szafarze Nadzwyczajni Komunii św.!

W dniach 23-24 lutego 2018 r. (tj. piątek i sobota przed II Niedzielą Wielkiego Postu – (nie tak jak było planowane przed III Niedzielą!!!!) w Centrum Spotkań i Dialogu Diecezji Kieleckiej w Skorzeszycach przeprowadzony zostanie doroczny Wielkopostny Dzień Skupienia dla Szafarzy Nadzwyczajnych Komunii św. posługujących w naszej diecezji. Według norm prawnych, uczestnictwo w tego typu spotkaniu formacyjnym jest jednym z elementów formacji permanentnej  Szafarzy. Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa!!!

Proszę, aby potwierdzić swoją obecność drogą mailową (kowalski.miros@gmail.com) lub telefonicznie (sms pod nr: 693-939-796) do dnia 15 lutego. Liczba uczestników spotkania formacyjnego musi być znana ze względów organizacyjnych. Na spotkanie formacyjne proszę zabrać ze sobą legitymacje w celu ich aktualizacji, jeśli ktoś tego nie uczynił w adwencie. Proszę jednocześnie aby w miarę możliwość uczestniczyć w cały spotkaniu (nocleg i posiłki również).

Z wyrazami szacunku i pamięcią modlitewną

Ks. dr Mirosław Kowalski

________________

Przeczytaj: O posłudze Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Św.