Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej

Kontakt: tel. 693-939-796

e-mail: kowalm@vp.pl

________________

Czcigodni Szafarze Nadzwyczajni Komunii św. oraz Kandydaci na Szafarzy!

Zgodnie z zapowiedzią, w piątek 4 stycznia rozpoczniemy Dzień skupienia w Centrum Modlitw i Dialogu Diecezji Kieleckiej w Skorzeszycach. W tym dniu o godz. 18.00 Mszy św. będzie przewodniczył Biskup Kielecki Jan Piotrowski, który włączy do grona Szafarzy nowych braci. Do uczestnictwa we Mszy św. zapraszamy również Księży, z których pochodzą kandydaci na Nadzwyczajnych Szafarzy.

Proszę zatem, aby kandydaci zebrali się w Skorzeszycach najpóźniej o godz. 16.00. Wszyscy pozostali przybywają o takiej porze, by móc się zainstalować w pokojach i przygotować do Eucharystii.

Konferencje podczas Dnia skupienia będzie głosił do nas ks. Dariusz Węgrzyn. Pamiętajmy o zabraniu legitymacji celem ich aktualizacji oraz stroje liturgiczne na Msze św. Koszt uczestnictwa pozostaje bez zmian. Zapraszam serdecznie.

Z wyrazami szacunku i pamięcią modlitewną

Ks. dr Mirosław Kowalski

________________

Przeczytaj: O posłudze Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Św.