Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej

Kontakt: tel. 693-939-796

e-mail: kowalm@vp.pl

________________

Czcigodni Szafarze Nadzwyczajni Komunii św. oraz Kandydaci na Szafarzy!

W dniach 4-5 stycznia 2019 r. w Centrum Spotkań i Dialogu Diecezji Kieleckiej w Skorzeszycach przeprowadzony zostanie doroczny Dzień skupienia dla Szafarzy Nadzwyczajnych Komunii Świętej posługujących w naszej diecezji oraz kandydatów, którzy jeśli plany nie zostaną pokrzyżowane przez nieprzewidziane sytuacje dołączą do grona posługujących. Według norm prawnych, uczestnictwo w tego typu spotkaniu formacyjnym jest jednym z elementów formacji permanentnej  Szafarzy.

Proszę aby potwierdzić swoją obecność drogą mailową (kowalski.miros@gmail.com) lub telefonicznie (693-939-796) do 26 grudnia 2018 r. Liczba uczestników spotkania formacyjnego musi być znana ze względów organizacyjnych. Na spotkanie formacyjne proszę zabrać ze sobą legitymacje w celu ich aktualizacji.

Z wyrazami szacunku i pamięcią modlitewną
Ks. dr Mirosław Kowalski

________________

Przeczytaj: O posłudze Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Św.