Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej

Kontakt: tel. 693-939-796

e-mail: kowalm@vp.pl

________________

W ramach formacji nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej oraz dorosłych pełniących w naszych wspólnotach funkcję lektorów – w sobotę, 16 grudnia 2023 r. w Archiopactwie Ojców Cystersów w Jędrzejowie odbędzie się Adwentowy Dzień Skupienia.

Rozpoczęcie dnia formacyjnego o godz. 9.00. Bardzo proszę Księży Proboszczów, aby przekazać tę informacje właściwym osobom i zadbać a to, aby mogli wziąć udział w formacyjnych ćwiczeniach.

Bardzo proszę, aby do 10 grudnia potwierdzić obecność drogą mailową lub telefonicznie (kowalski.miros@gmail.com; tel.: 693-939-796), będzie to pomocne w przygotowaniu odpowiedniej ilości posiłków.

Szafarzom proszę przekazać również informację, aby zabrali legitymacje upoważniające ich do pełnienia funkcji oraz alb na Eucharystię.

W tym dniu, w czasie Mszy św. o godz. 11.45, Ksiądz Biskup Andrzej Kaleta udzieli błogosławieństwa kandydatom do pełnienia funkcji lektorów oraz nadzwyczajnych szafarzy Komunii Świętej. Zapraszam do uczestnictwa w tym wydarzeniu również Kapłanów z parafii pochodzenia kandydatów.

Z chrześcijańskim pozdrowieniem

ks. Mirosław Kowalski

________________

Przeczytaj: O posłudze Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Św.