Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa

W dniach od 23-30 lipca 2017 r. obchodzić będziemy XVIII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem: „Niesiemy Miłosierdzie drogami świata”. MIVA Polska po raz kolejny zaprasza wszystkich kierowców, członków ich rodzin oraz Przyjaciół misji do udziału w Akcji 1 grosz za 1 km szczęśliwej jazdy" na środki transportu dla misjonarzy.

Proszę, by w każdej wspólnocie parafialnej wykorzystać otrzymane materiały liturgiczne i zorganizować zbiórkę ofiar na rzecz MIVA Polska. Diecezja kielecka otrzymała już 5 samochodów za pośrednictwem MIVA Polska. Jest to ogromna pomoc za jaką jesteśmy wdzięczni. Środki transportu są niezbędnym elementem posługi misjonarzy i misjonarek.

Wszystkim Czcigodnym Duszpasterzom z całego serca dziękuję za okazywaną pomoc duchową i materialną oraz promowanie tej zaszczytnej akcji!

Przypominam także iż w Kurii Diecezjalnej – u s. Bernadetty są do nabycia breloki i obrazki św. Krzysztofa dla kierowców jako pamiątka poświęcenia pojazdu

Z wyrazami szacunku, darem modlitwy
i pozdrowieniami z Kazachstanu ze stażu misyjnego

Ks. Łukasz Zygmunt
DYREKTOR PAPIESKICH DZIEŁ  MISYJNYCH DIECEZJI KIELECKIEJ

>> Materiały liturgiczne

Weź udział w Akcji św. Krzysztof!
Podziękuj Panu Bogu za bezpiecznie przejechane kilometry!
Pomóż polskim misjonarzom w zakupie pojazdów misyjnych!

_____________

Prosimy parafie o przesyłanie wszystkich ofiar na misje na konto:

Kuria Diecezjalna
25-025 Kielce, ul. Jana Pawła II 3

z dopiskiem MIVA Polska.

Można też przesyłać ofiary indywidualne.

_____________