Peregrynacja w Brzezinach

Od 31 stycznia naszą diecezję nawiedzają Symbole Światowych Dni Młodzieży. Jednym z zaplanowanych miejsc Peregrynacji jest Parafia Wszystkich Świętych w Brzezinach, gdzie odbędzie się czuwanie Harcerzy Diecezji Kieleckiej.

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 13 lutego 2015 r. o godz. 12.00 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Brzezinach. O godz. 13.00 zostanie odprawiona Msza św. z czuwaniem wokół Krzyża i Ikony Matki Bożej i ucałowaniem relikwii męczennika obozu Dachau, patrona polskich harcerzy, bł. Stefana Wincentego.

O godz. 15.30 młodzi uczestniczący w spotkaniu wyruszą z Symbolami Światowych Dni Młodzieży do kościoła w Morawicy.

Harcerzy, młodych i wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu. Ze względów organizacyjnych grupy prosimy o potwierdzenie obecności do dnia 8 lutego 2015 r. drogą e-mailową: parafia.brzeziny@gmail.com.

Organizatorzy: Parafia pw. Wszystkich Świętych w Brzezinach, Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Brzezinach.