„Przez ich zasługi i modlitwy”

W dniach 22-28 kwietnia 2018 r. będziemy przeżywać Tydzień Modlitw o Powołania. Ten czas zachęca nas do zwrócenia uwagi na kwestię powołania, która w dzisiejszym świecie jest często pomijana.

Przedłużeniem Tygodnia Modlitw niech będzie czynny udział w organizowanych po raz kolejny spotkaniach modlitewnych „Przez ich zasługi i modlitwy”, w czasie  poprzez wstawiennictwo świętych będziemy prosić o nowe, liczne i święte powołania. Spotkania modlitewne skierowane są do wszystkich członków parafii pragnących ogarnąć modlitwą i trudem wskazane dzieło (nie tylko dla młodych!!!).

HARMONOGRAM SPOTKAŃ W TYM ROKU:

14 kwietnia 2018 r., godz. 19.00 – Parafia pw. Św. Prokopa w Krzcięcicach

21 kwietnia 2018 r., godz. 17.00 – Parafia pw. Trójcy Świętej w Działoszycach

5 maja 2018 r., godz. 17.00 – Parafia pw. Wniebowzięcia NMP w Książnicach Wielkich

12 maja 2018 r., godz. 18.00 – Parafia pw. Matki Bożej Różańcowej w Smardzowicach

19 maja 2018 r., godz. 18.00 – Parafia pw. Macierzyństwa NMP w Łosieniu

Zapraszamy Czcigodnych Księży wraz ze wspólnotami parafialnymi!

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt (tel. 693-939-796). Prosimy o wcześniejszą informację, w której parafii Księża wraz ze wspólnotami przeżywać będziecie powyższe modlitwy. Jest to dla nas bardzo ważne ze względu na prace przygotowawcze. Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i włączenie się w przygotowanie tego spotkania.

Ks. dr Mirosław Kowalski
MODERATOR DUSZPASTERSTWA POWOŁAŃ