Rekolekcje dla Kobiet na Karczówce

W dniach 8-10 listopada 2019 r. w Klasztorze na Karczówce odbędą się Rekolekcje dla Kobiet: „O relacji Matka-Córka. Więzi, czy więzy?", które poprowadzi Irena Neumueler, teolog, pedagog, nauczyciel, doradca chrześcijański.

Rekolekcjom będzie towarzyszył ks.  Marceli Frączek, prezbiter diecezji kieleckiej, ojciec duchowny Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach, doświadczony rekolekcjonista.

Koszt: 270 zł. (z noclegiem), 180 zł. (bez noclegu).

Plan rekolekcji: Rekolekcje rozpoczynamy w piątek, od god. 16.30 będzie uruchomiona rejestracja uczestniczek. Następnie o 18.00 kolacja, po niej wieczorna konferencja. Szczegółowy plan soboty będzie podany bliżej naszego wydarzenia ale już dziś wiemy, że będzie to czas konferencji, spotkań w grupach/warsztatów, modlitwy, posiłków i miłych rozmów w kobiecym gronie. Rekolekcje kończymy w niedzielę około 14.00, gdzie ostatnim punktem będzie wspólny obiad.

Dla kogo są rekolekcje:
- rekolekcje skierowane są do Kobiet/Mam, dorosłych córek i mam, wychowujących córki
- dla tych Kobiet, które poszukują zrozumienia dla swoich zachowań i popełnionych błędów jako córka/mama
- dla Kobiet, które w tej relacji pragną uzyskać bliskość i więź oraz nauczyć się ustanawiania granic i odrębności
- przeżywających trudności i obciążenia emocjonalne w relacji
- pragną nadać lepszy wymiar relacji

WAŻNE: NIE zaleca się WSPÓLNEGO udziału mamy i córki!!!

Co jest celem rekolekcji?
- poznanie znaczenia macierzyństwa w życiu Kobiety
- zrozumienie relacji matka - córka, określenie bliskości i zależności, więzów, czy więzi
- poznanie jaki wpływ ma matka na osobowość i życie córki
- poznanie źródła trudności relacji i ich rodzaje