Rekolekcje w duchu KSM-u

W dniach 22-24 listopada 2019 r. w Centrum Spotkań i Dialogu Diecezji Kieleckiej im. Arcybiskupa Jerzego Matulewicza w Skorzeszycach odbędą się Rekolekcje w duchu Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

Są one przeznaczone dla młodych ludzi - nie tylko zaangażowanych w działalność Stowarzyszenia. Konferencje są prowadzone aktywizującymi metodami przez Zarząd KSM Diecezji Kieleckiej wraz z księdzem asystentem diecezjalnym, a w tym roku także przez zaproszonych Gości. To czas na wyciszenie, modlitwę, adorację, refleksję, jak również na integrację i zapoznanie się z funkcjonowaniem Stowarzyszenia od podstaw.

Temat tegorocznych rekolekcji brzmi „Prace na wysokości”. Chcemy na nowo uświadomić sobie, że życie warto budować w oparciu o dary Bożej łaski -sakramenty.

GOTÓW?

Serdecznie zapraszam. Koszt: 100 zł. Chętnych można zgłaszać do poniedziałku, 18 listopada 2019 r. pod nr tel. 600-604-258.

ks. Marek Blady
DIECEZJALNY ASYSTENT KSM