Rocznica ŚDM u "św. Józefa"

Wielkimi krokami zbliża się I rocznica Światowych Dni Młodzieży w naszej Ojczyźnie. Wciąć wielu z nas żyje tymi dniami, przypominając sobie chwile spędzone z młodymi i papieżem w naszej parafii, diecezji i Krakowie. Chcemy przypomnieć sobie tę radość towarzyszącą spotkaniu młodych z całego świata w lipcu 2016 r.

Z tej racji zapraszamy Was na wspólne świętowanie I rocznicy Światowych Dni Młodzieży, która odbędzie się w niedzielę, 23 lipca 2017 r. w Sanktuarium Świętego Józefa Opiekuna Rodziny w Kielcach.

Zapraszamy :
* o godz. 11.00 - na Uroczystą Mszę Świętą dziękczynną za ŚDM
* o godz. 19.00 - na Koncert Uwielbienia oparty na tekstach przemówień papieża Franciszka wygłoszonych podczas ŚDM
* do odwiedzenia specjalnej wystawy zdjęć z etapu diecezjalnego w naszej parafii oraz wyjazdu młodych do Krakowa.

Przeżyjmy to jeszcze raz! RAZEM!!!