Wojna damsko-męska

Jedyna w swoim rodzaju rywalizacja między mężczyzną i kobietą. To okazja aby sobie wszystko "wygarnąć", a zarazem ustalić jakie wymagania mamy wobec siebie.

Spotkanie będzie się odbywać na zasadzie dyskusji i rywalizacji. Co daje takie spotkanie?
- nazwanie problemu, właściwego wypowiedzenia go, zrozumienia drugiej strony, zobaczenia w jaki sposób jest się postrzeganym i rozumianym przez płeć przeciwną, spojrzenia na siebie i swój związek z dystansu, podjęcia konkretnych postanowień. Nie można zmarnować takiej okazji. Trzeba się koniecznie pojawiać, aby bronić swoich racji.

Zapraszamy studentów, absolwentów i młode małżeństwa w każdą niedzielę na godz. 19.00 (zaraz po Mszy akademickiej) do sali nad zakrystią kościoła św. Wojciecha w Kielcach.

Zobacz: Facebook