Dzień formacyjny dla Szafarzy

W dniu 1 października 2022 r. w Sanktuarium św. Józefa w Kielcach na Szydłówku odbędzie się Dzień formacyjny dla Szafarzy Nadzwyczajnych Komunii Świętej posługujących w naszej diecezji. Rozpoczęcie o godz. 9.30.

Według norm prawnych - uczestnictwo w tego typu spotkaniu formacyjnym jest jednym z elementów formacji permanentnej Szafarzy.

Będzie to jednocześnie rozpoczęcie Kursu dla kandydatów na Szafarzy Nadzwyczajnych Komunii Święteh. Jeżeli takowi kandydaci są w parafiach, proszę aby przybyli na spotkanie (w tym dniu zostanie ustalony plan Kursu – daty i miejsca spotkań formacyjnych).

Proszę przekazać drogą mailową (kowalski.miros@gmail.com) lub telefonicznie (693-939-796) dane uczestników spotkania (imię, nazwisko, miejsce posługiwania) do dnia 25 września br. Liczba uczestników musi być znana ze względów organizacyjnych.

Z wyrazami szacunku i pamięcią modlitewną

ks. Mirosław Kowalski
DIECEZJALNY DUSZPASTERZ SZAFARZY NADZWYCZAJNYCH