Formacja Małżonków On-Line

Stowarzyszenie Życia Apostolskiego „Koinonia św. Pawła” w Kielcach zaprasza na Formację Małżonków on-line. Temat: „W drodze ku jedności”.

Ponieważ w czasie pandemii nie możemy organizować rekolekcji z pobytem w naszym Centrum Modlitwy i Ewangelizacji „św. Pawła” w Kielcach, dlatego pragniemy zaproponować i zaprosić Was do udziału w formacji małżonków on-line.

Jak budować trwałe małżeństwo, jak dążyć do jedności i prawdziwej miłości?

Do udziału zapraszamy małżonków, którzy pragną wspólnie odkrywać piękno powołania chrześcijańskiego do małżeństwa i rodziny, pracować razem, aby zbudować, zdynamizować lub umocnić swoje ognisko domowe. Zapraszamy małżeństwa, które pragną miłować się bardziej i tworzyć prawdziwie chrześcijańską rodzinę. Proponowane nauczania i ćwiczenia pomagają parom lepiej się poznać i zaangażować w dialog małżeński. Intymność każdej pary jest całkowicie respektowana. Dialogi odbywają się wyłącznie pomiędzy małżonkami.
Poruszane tematy dotyczą życia codziennego każdego małżeństwa i są wyjaśniane w świetle Słowa Bożego, gdyż Jezus rzucił światło na życie i nieśmiertelność (2 Tm 1,10). Wskazują one, jak budować trwałe małżeństwo i rodzinę.
Program:

Spotkania będą się odbywały dwa razy w tygodniu – we wtorki i piątki: godz. 19.30 – 21.00.
Formacja obejmuje osiem spotkań łącznie.

Terminy:
piątek 9 kwietnia 2021 r.
wtorek 13 kwietnia 2021 r.
piątek 16 kwietnia 2021 r.
wtorek 20 kwietnia 2021 r.
piątek 23 kwietnia 2021 r.
wtorek 27 kwietnia 2021 r.
piątek 30 kwietnia 2021 r.
wtorek 4 maja 2021 r.

Prowadzący:
s. Samuela Klimas i s. Marianna Ciemała z „Koinonii św. Pawła” w Kielcach,
Małgorzata i Zbigniew Rosiakowie z Łodzi.
Prowadzący ukończyli studia w zakresie nauk o rodzinie oraz od wielu lat są zaangażowani w duszpasterstwo małżeństw i rodzin.

Spotkania formacyjne będą prowadzone w formie wideo-konferencji, dla zamkniętej grupy osób, za pomocą prostego w obsłudze programu Zoom.

Aby uczestniczyć w proponowanych spotkaniach, należy:
1. Wysłać zgłoszenie, wypełniając formularz znajdujący się na naszej stronie www.rmissio.pl;
2. Zadzwonić pod nr telefonu 606-124-328, w godz. 12.00 – 14.00, aby upewnić się, że zostało się przyjętym;
3. Po potwierdzeniu przyjęcia na formację on-line, na adres mailowy zostanie wysłany link z instrukcją, aby zalogować się do wirtualnej sali, w której będą odbywały się spotkania.

Do uczestnictwa w wideo-konferencji można korzystać z komputera i innych urządzeń mobilnych, takich jak: tablety, telefony z dostępem do sieci (iOS, Android).

Aby wziąć udział w kosztach organizacyjnych, wesprzeć nasze życie oraz dzieła modlitwy i ewangelizacji realizowane przez Wspólnotę „Koinonia Św. Pawła” w Kielcach, możesz złożyć dobrowolną ofiarę , za którą będziemy wdzięczni.

Nr konta znajduje się na naszej stronie: www.rmissio.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!