Papież, który uczy modlitwy

Zapraszamy do lektury mini-poradnika o modlitwie pt. Hieronimianum 2020 Szkoła Duchowości (nie tylko dla młodych), w którym rolę przewodników duchowych spełnia piętnastu mistrzów duchowości.

Są nimi: św. Jan Paweł II, św. Teresa Wielka, św. Teresa od Dzieciątka Jezus, św. Brat Albert, abp Bruno Forte, kard. Robert Sarah, o. John Chapman, kard. Tomaš Špidlik, abp Antoni Bloom, abp Alban Goodier, św. Josemaria Escrivá, ks. Livio Fanzaga, o. Piotr Rostworowski, prof. Mieczysław Cena i ks. Franciszek Blachnicki.

Książka ukazała się dzięki pomocy Siedmiu Życzliwych Proboszczów, którzy… wiedzą, że w dobrym (tzn. świętym) towarzystwie, nawet COVID XIX nie jest nam straszny! Zainteresowanych lekturą prosimy o kontakt z włoszczowskim Wydawnictwem Pressprint: biuro@pressprint.pl

Hieronimianum 2020 Szkoła Duchowości (kilkanaście uwag o modlitwie dla młodych i nie tylko), oprac. ks. Stefan Radziszewski, Pressprint 2020, s. 76.