BierzmoREKO

W dniach 8-10 grudnia 2023 r. w Skorzeszycach zgromadziła się ostatnia w tym roku kalendarzowym grupa kandydatów do bierzmowania na rekolekcjach: Święte Góry Pana. BierzmoREKO"

Podczas Rekolekcji młodzi mieli okazję poznać trzynaście biblijnych wzniesień, utożsamić się z postaciami znanymi z Pisma Świętego a przede wszystkim umocnić swoją wiarę. Rekolekcje to czas modlitwy, adoracji, konferencji i świadectw. To także czas „uczenia się" Kościoła Młodych od Młodych. Ufamy, że czas rekolekcji będzie czasem wzrostu tych młodych i stałego poszukiwania piękna wiary w codzienności.

Grudniową grupę rekolektantów stanowili młodzi z parafii:
- Miechów z ks. Ireneuszem Kamińskim
- Słaboszów z ks. Dariuszem Tarką
- Małogoszcz z ks. Tomaszem Chowańcem
- Daleszyce z ks. Adamem Majewskim
- Trójcy Świętej w Jędrzejowie z ks. Przemysławem Pabjanem.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z wydarzenia na stronie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Kieleckiej - organizatora rekolekcji dla kandydatów do bierzmowania - TUTAJ.