Formacja Róż Żywego Różańca

Serdecznie zapraszamy członków Wspólnot Żywego Różańca do udziału w spotkaniach formacyjnych: rekolekcjach i pielgrzymkach, które odbędą się w roku 2020.

REKOLEKCJE

17 -19 kwietnia 2020 r. - Rabka Zdrój – Zakopane (dojazd autokarem z Kielc, pełne wyżywienie i 2 noclegi, ubezpieczenie) – koszt 270 zł.

9 – 11 października 2020 r. – Skorzeszyce (pełne wyżywienie, 2 noclegi, ubezpieczenie) – koszt 200 zł.

OGÓLNOPOLSKA PIELGRZYMKA RÓŻ ŻYWEGO RÓŻAŃCA
Sobota, 6 czerwca 2020 r.
- Jasna Góra (dojazd we własnym zakresie)

XII DIECEZJALNA PIELGRZYMKA RÓŻ ŻYWEGO RÓŻAŃCA
Sobota, 3 października 2020 r.
– Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia w Piekoszowie.

Wszystkie materiały formacyjne dla Róż Żywego Różańca, książki, ceremoniał RŻR oraz statut RŻR, tajemnice różańcowe, można nabyć w sklepiku w Referacie Katechetycznym (Kielce, ul. Jana Pawła II 3 – tel.: 661-271-700).

Zgłoszenia na rekolekcje oraz grup parafialnych na Ogólnopolską Pielgrzymkę RŻR dokonujemy pod nr tel: 502-429-800.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach!

Ks. Łukasz Zygmunt
DIECEZJALNY MODERATOR RÓŻ ŻYWEGO RÓŻAŃCA