„Milion dzieci modli się na różańcu”

We wtorek, 18 października 2022 r. miała miejsce Ogólnoświatowa Wspólnota Modlitewna „Milion dzieci modli się na różańcu”, do której przyłączyło się wiele szkół i parafii naszej diecezji.

Jest to modlitewna inicjatywa Papieskiego Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie, która ma na celu przywrócenie wiary w moc modlitwy. Ogólnoświatowa kampania jest zaproszeniem, by przypomnieć sobie słowa Matki Bożej z Fatimy, że dziecięca i ufna modlitwa różańcowa może naprawdę zmienić świat, pokonać zło i przynieść pokój.

Różaniec - dla ludzi wierzących to jedna z modlitw o największej mocy. Za jej pośrednictwem katolicy proszą o łaski i dziękują za już otrzymane.

W akcję „Milion dzieci modli się na różańcu” włączyli się m.in. uczniowie kieleckiego „Nazaretu” - ZOBACZ.