Nowy rok Formacyjny w KSM rozpoczęty

W sobotę, 9 września 2023 r. w Ćmińsku po raz pierwszy w tym roku katechetycznym spotkały się wspólnoty Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży naszej diecezji.

Spotkanie składało się z trzech segmentów. Pierwszy - Diecezjalna Rada Kierownictw - miał charakter organizacyjny i informacyjny, przedstawiono założenia na najbliższe miesiące, dokonano wstępnej analizy planowanych działań w roku przyszłym oraz przeprowadzono wybory uzupełniające do Zarządu Diecezjalnego. Centralnym punktem była Msza św. rozpoczynająca nowy rok formacyjny. Młodzi wraz ze swoimi duszpasterzami powierzyli Bogu kolejny rok swoich działań. Ostatnim punktem spotkania był Dzień Sportu, przygotowany przez miejscowy oddział KSM. Swoje spotkanie mieli również Księża Asystenci, którzy dzielili się spostrzeżeniami i planami na kolejne miesiące formacji.

>> Szczegółowa relacja ze spotkania do zobaczenia na stronie KSM DK

Zapraszamy do włączenia się w działania podejmowane przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży:

biuro@kielce.ksm.org.pl

Kontakt z przedstawicielami Stowarzyszenia drogą mailową:

Prezes KSM DK - Julia Dybko: prezes@kielce.ksm.org.pl
Asystent KSM DK - ks. Stanisław Lodziński: asystent@kielce.ksm.org.pl