Recepty na problemy współczesności

„Abp Fulton J. Sheen i jego recepta na problem współczesności” – to seria spotkań, jakie odbędą się w parafii Przemienienia Pańskiego na Białogonie. Organizatorzy czekają na zgłoszenia.

Uczestnicy dyskusji, które będą się odbywać w języku angielskim, zastanowią się nad wskazówkami, jakie możemy czerpać z nauczania arcybiskupa Fultona Sheena.

– To okazja do tego, żeby porozmawiać z innymi osobami na temat duchowości. Będą wspomagać nas angliści. To jednocześnie szansa, aby spotkać się w tym trudnym czasie, jakim jest pandemia – mówi ks. dr hab. Stefan Radziszewski, proboszcz parafii na Białogonie.

Swoje zgłoszenia do udziału w spotkaniach można zgłaszać pod numerem telefonu: 41-307-04-32. Spotkanie nie jest przeznaczone dla dzieci i młodzieży szkolnej.

tekst za: em.kielce.pl

We are inviting for a series of meetings entitled:
Abp Fulton J. Sheen and his solutions for contemporary problems

Time: Sunday 18.00
Place: Kielce, Kolonia 34
Registration for the meeting only via phone – 41 307 04 32
(This announcement is not aimed at children and teenagers)