Sierpniowe czuwanie modlitewne w Szczaworyżu

W dniu 12 sierpnia 2020 r. o godz. 19.00 w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Szczaworyżu rozpoczęło się czuwanie modlitewne.

W czasie modlitwy różańcowej po dróżkach wokół kościoła Rycerze Kolumba nieśli Wizerunek Matki Bożej. Rozważane były Tajemnice Chwalebne, a rozważania również przygotowali Rycerze Kolumba. Mszy św. o godz. 20.00 przewodniczył ks. Marcin Kostka, a homilię wygłosił ks. dr Andrzej Kwaśniewski. W homilii ks. Kwaśniewski mówił, że wszelakie piękno i dary ziemi pochodzą od Boga. Wspomniał również o dwóch bolesnych dla naszej Ojczyzny datach, 1 sierpnia i 1 września.

Ks. proboszcz Stanisław Kondrak zaprosił na kolejne czuwanie modlitewne do Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Szczaworyżu, które odbędzie się 9 września 2020 r. Początek o godz. 19.00.

Anna Kwaśniewska

Foto: Anna Kwaśniewska