Co nowego w prasie katolickiej?

Zachęcamy do zakupienia w swoich parafiach i lektury nowych numerów „Niedzieli" i „Gościa Niedzielnego".

W najnowszej Niedzieli" m.in.:
- Pierwszy cud nas Wisłą. Rok po odzyskaniu przez Polskę niepodległości kraj był podzielony na różnych płaszczyznach. A jednak się udało go zjednoczyć
- Patriotyzm w gospodarce. Przez lata wmawiano Polakom, że biznes i kapitał nie mają narodowości. Dopiero w ostatnich latach myślenie się zmieniło
- Od specjalsów do terytorialsów. Rozmowa o Wojskach Obrony Terytorialnej

W Niedzieli Kieleckiej" m.in.:
- 200 lat tradycji - Szkoła w Dyminach świętowała jubileusz
- Wierni ideałom "Solidarności" - 35 rocznica śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki
- Cmentarzyk na Zawięzieniu - podpatrzone w Pińczowie
- Miechowska debata nad Całunem Turyńskim
- Kochajcie waszą świątynię - kościół w Nowinach poświęcony
- Ziemia Święta na wyciągnięcie ręki - w Gorzkowie powstaje ogród biblijny

W najnowszym numerze Gościa Niedzielnego" m.in.:
- Długi łańcuch. Naród trwa przez kolejne pokolenia. Co nowego każde z nich wniosło do naszego narodowego dziedzictwa?
- Polska błogosławiona. Błogosławieństwem każdego państwa są ludzie wierni Bogu
- Mężowie wypróbowani - i ich żony. Czy korzystne byłoby wyświęcanie żonatych mężczyzn na księży (echa Synodu Amazońskiego)
- Rodzina będzie w centrum. Nowy rząd stanie przed szeregiem ważnych wyzwań
- Zielone światło z Rosji. Rosyjska agentura kontroluje wiele organizacji ekologicznych. Do czego je wykorzystuje?
- W USA ksiądz odmówił Komunii byłemu wiceprezydentowi Joe Bidenowi