Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej

Kontakt: tel. 693-939-796

e-mail: kowalm@vp.pl

________________

Dnia 11 marca 2023 r. w Bazylice Grobu Bożego w Miechowie będzie miał miejsce Wielkopostny Dzień Skupienia dla szafarzy nadzwyczajnych Komunii świętej oraz pobłogosławionych przez Księdza Biskupa Jana osób do pełnienia funkcji lektora.

Rozpoczęcie dnia formacyjnego o godz. 9.30 w Bazylice. W programie oprócz dwóch konferencji formacyjnych elementy, dzięki którym będziemy mogli poznać bogatą tradycję i historię związaną z wyjątkowym miejscem, jakim jest grób Jezusa na terenie naszej diecezji. Mszy św. o godz. 12.30 będzie przewodniczył Ksiądz Biskup Andrzej Kaleta. Na zakończenie przewidziany jest wspólny posiłek.

W związku z tym proszę o potwierdzenie swojej obecności poprzez wiadomość sms (tel. 693-939-796), bądź poprzez pocztę elektroniczną (kowalski.miros@gmail.com) do końca lutego. Przypominam, że zaplanowany Dzień skupienia jest wpisany w permanentną formację posługujących. Będzie możliwość dotarcia do Miechowa autokarem z Kielc (odjazd z parkingu przy stadionie KORONY o godz. 8.00). Koszt 40 zł., jeśli zgłosi się przynajmniej 40 osób). Zgłoszenia chętnych do wyjazdu autokarem również do końca lutego poprzez sms lub drogą mailową. Szczegółowe informację podane zostaną po zakończeniu zgłoszeń.

Serdecznie zapraszam na spotkanie formacyjne.

Z wyrazami szacunku i pamięcią modlitewną

ks. Mirosław Kowalski
DIECEZJALNY DUSZPASTERZ SZAFARZY NADZWYCZAJNYCH

________________

Przeczytaj: O posłudze Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Św.