Hosanna wybrzmiało na Pietraszkach

Za nami trzecia „Niedziela Palmowa na Pietraszkach”. Eucharystii w kaplicy Domu św. Jana Pawła II przewodniczył Biskup Kielecki Jan Piotrowski.

Spotkanie modlitewne zorganizowała Fundacja Gramy z Tobą wspólnie ze Stowarzyszeniem Dwa Przymierza i zespołem To On.

– Bardzo się cieszę, że powoli to się staje tradycją. Chcemy wzrastać duchowo i takie spotkania nam w tym pomagają. To piękne, że z roku na rok coraz więcej osób do nas przyjeżdża. To bardzo wyjątkowy dzień, w którym wybrzmiewa „Hosanna” i myślę, że ta formuła przybliża nas do lepszego zrozumienia tego słowa – opowiada ks. Witold Janocha, dyrektor Domu św. Jana Pawła II w Pietraszkach.

Po Mszy, której przewodniczył Biskup Kielecki odbyło się uwielbienie. Modlitwę poprowadzili członkowie Stowarzyszenia Dwa Przymierza, a muzycznie towarzyszył im zespół To ON.

tekst za: emkielce.pl

>> Galeria zdjęć