Krzyż Misyjny

Powoli wracają celebracje Sakramentu Bierzmowania w parafiach naszej diecezji. Zwracamy się więc z prośbą do przyłączenia się do szlachetnej akcji prowadzonej przez Papieskie Dzieło św. Piotra Apostoła. Kupując Krzyż Misyjny wspieramy Seminaria Duchowne i Domy Zakonne w biednych terenach misyjnych.

Młodzież ma możliwość pomóc swoim rówieśnikom, którzy usłyszeli głos powołania kapłańskiego, czy zakonnego  w ich formacji nabywając ten Krzyż Misyjny.

Krzyże dla bierzmowanych można nabywać w naszym sklepiku misyjnym w Kielcach - Referat Katechetyczny. Zamówienia przyjmuje Pani Beata Cebula tel: 661-271-700. Do krzyży dołączona jest szczególna katecheza posłania bierzmowanych. Niech młodzi ludzie zaniosą Chrystusa całemu światu.

Bardzo dziękuję za pomoc w formowaniu kleryków, nowicjuszy i nowicjuszek w krajach misyjnych.

Ks. Łukasz Zygmunt
DYREKTOR PAPIESKICH DZIEŁ MISYJNYCH DIECEZJI KIELECKIEJ