Ks. Stefan Radziszewski: Zapraszamy całe Kielce na Białogon na różaniec

W starym kościele Przemienienia Pańskiego na Białogonie przez całe wakacje trwać będzie modlitwa różańcowa. Zaproszeni są do niej wszyscy mieszkańcy Kielc i okolic, pod hasłem: „Całe Kielce na Białogon”. O szczegółach w programie „Prawdę Mówiąc” Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce opowiadał proboszcz parafii, ks. prof. Stefan Radziszewski.

- Zapraszamy przez cały lipiec codziennie o 19.00, przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie, w starym, stuletnim kościółku. Chcielibyśmy, żeby ten stary kościółek, zbudowany w zakopiańskim stylu, przemienił się w mały kielecki Ludźmierz – powiedział ks. prof. Stefan Radziszewski

- Prosimy, aby każdy przynajmniej raz w lipcu odwiedził stary  kościółek w dniu swoich urodzin – pierwszego ci którzy urodzili się pierwszego dnia miesiąca, drugiego, ci którzy urodzili się drugiego i tak dalej, aż do trzydziestego pierwszego – zachęca duszpasterz.

>> Posłuchaj całej audycji