Miechów

PEREGRYNACJA RELIKWII BŁ. RODZINY ULMÓW
W BAZYLICE GROBU BOŻEGO W MIECHOWIE

21/22 marca 2024 r.

CZWARTEK, 21 marca 2024 r.

17.15 – Czuwanie Oczekiwania
„Co mam czynić, aby osiągnąć życie wieczne?”Bł. Rodzina Ulmów – wzorem drogi do świętości.
Czuwanie prowadzi wspólnota dzieci i schola „Jeruzalem”

17.45 – Powitanie Relikwii

18.00 – Msza św. w intencji rodzin z błogosławieństwem rodzin, małżeństw, dzieci, dziadków

19.30 – „Będziesz miłował Pana, Boga swego…” – Z bł. rodziną Ulmów pogłębiamy wiarę i miłość do Boga.
Różaniec cz. Radosna i czuwanie dziadków, osób samotnych, wdów, chorych i cierpiących

20.30 – „A kto jest moim bliźnim?” – Pokochać siebie i innych jak uczy bł. Rodzina Ulmów.
Różaniec cz. Światła  prowadzona przez Matki

21.30 – „…To czyń, a będziesz żył…” –z bł. Rodziną Ulmów szukam swojego powołania.
Różaniec cz. Chwalebna i czuwanie młodzież, narzeczeni, zakochani

22.30 – „Gdy go zobaczył, wzruszył się głęboko: podszedł do niego i opatrzył mu rany.” – Kochać konkretnie jak bł. Józef Ulma.
Droga Krzyżowa i czuwanie ojców, synów, mężczyzn parafii

23.30 – „…Ten, który mu okazał miłosierdzie.” –Z bł. Rodz. Ulmów chcę wytrwać w drodze do Nieba.
Różaniec cz. Bolesna i czuwanie małżonków opuszczonych i małżeństw rozbitych, osób zranionych.

24.00 – Zakończenie czuwania

PIĄTEK, 22 marca 2024 r.

6.30 – Msza św.

7.00 – Msza św.