Na Ślichowicach trwa Seminarium Odnowy Wiary

W parafii bł. Jerzego Matulewicza w Kielcach rozpoczęła się w czwartek, 11 kwietnia 2024 r. kolejna edycja Seminarium Odnowy Wiary.

Seminarium Odnowy Wiary to kilkutygodniowe rekolekcje oparte o codzienną indywidualną modlitwę wybranymi fragmentami Pisma Świętego i spotkanie wszystkich uczestników raz w tygodniu. W czasie spotkania głoszona jest katecheza kerygmatyczna (wyrażona także w formie dynamicznej) oraz świadectwo wiary. Organizowane jest ponadto dzielenie się tym, co w czasie minionego tygodnia doświadczyliśmy w czasie słuchania słowa Bożego i rozważania danej prawdy kerygmatu.

Seminarium Odnowy Wiary organizuje na Ślichowicach Wspólnota Światło Jordanu. Spotkania odbywać się będą w kolejne czwartki o godz. 19.00 (poza ostatnim, zaplanowanym na 2 czerwca). Trwają do 90 minut. Chętni mogą do nas jeszcze dołączyć - ostatnia szansa będzie w najbliższy czwartek, tj. 18 kwietnia.

Ks. Karol Stawowczyk