Homilie

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w Bazylice Katedralnej w Kielcach podczas Odpustu ku czci Matki Bożej Różańcowej i Święta św. Huberta - 5 października 2014 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w Bazylice św. Krzyża w Warszawie podczas Mszy św. transmitowanej przez Polskie Radio - 3 maja 2014 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w Bazylice Katedralnej w Kielcach podczas Mszy św. w intencji Ojczyzny w Święto Niepodległości - 11 listopada 2013 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w Bazylice Katedralnej w Kielcach w ramach XXXII Pieszej Pielgrzymki Kieleckiej na Jasną Górę - 8 sierpnia 2013 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w Wiślicy podczas Mszy św. na rozpoczęcie XXXII Pieszej Pielgrzymki Kieleckiej na Jasną Górę - 5 sierpnia 2013 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w Bazylice Katedralnej w Kielcach podczas Mszy św. z udzielaniem święceń prezbiteratu - 18 maja 2013 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w Bazylice Katedralnej w Kielcach podczas Mszy św. za Ojczyznę - 3 maja 2013 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w Bazylice Katedralnej w Kielcach podczas Mszy św. Krzyżma - 28 marca 2013 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w Bazylice Katedralnej w Kielcach podczas Mszy św. z udzielaniem święceń diakonatu - 26 stycznia 2013 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w Archikatedrze w Przemyślu podczas pogrzebu ks. Arcybiskupa Ignacego Tokarczuka - 2 stycznia 2013 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w Bazylice Katedralnej w Kielcach podczas Pasterki - 25 grudnia 2012 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w Bazylice Katedralnej w Kielcach podczas Mszy św.  z ok. Ogólnopolskiego Zjazdu Delegatów NSZZ "Solidarność" - 22 listopada 2012 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w Bazylice Katedralnej w Kielcach podczas Mszy św. żałobnej za ks. prof. Józefa Kudasiewicza - 21 listopada 2012 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona na Cmentarzu Stary w Kielcach podczas Mszy św. w Uroczystość Wszystkich Świętych - 1 listopada 2012 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu podczas Diecezjalnej Pielgrzymki z okazji Roku Wiary - 20 października 2012 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w Bazylice Katedralnej w Kielcach podczas Mszy św. na rozpoczęcie Roku Wiary - 13 października 2012 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w Sanktuarium MB Różańcowej w Smardzowicach podczas IV Pielgrzymki Wspólnot Żywego Różańca - 6 października 2012 r.

Rozważanie Apelu Jasnogórskiego wygłoszone na Jasnej Górze - 15 września 2012 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w Bazylice Grobu Bożego w Miechowie podczas Mszy św. z ok. II Miechowskich Dni Jerozolimy - 15 września 2012 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Kielcach podczas Mszy św. z okazji poświęcenia organów - 9 września 2012 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w kościele pw. Św. Stanisława w Kielcach podczas Mszy św. dla uczestników Pielgrzymki Kieleckiej - 1 września 2012 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w Bazylice Katedralnej podczas Mszy św. z ok. XXXII rocznicy powstania Solidarności - 31 sierpnia 2012 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Kurzelowie na pogrzebie Śp. Feliksy Witczyk - mamy ks. prof. Henryka Witczyka - 31 sierpnia 2012 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w Bazylice Katedralnej podczas Mszy św. dla katechetów - 30 sierpnia 2012 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w kościele pw. Św. Bartłomieja w Chęcinach podczas Odpustu Parafialnego - 24 sierpnia 2012 r.

Rozważanie Apelu Jasnogórskiego wygłoszone na Jasnej Górze - 13 sierpnia 2012 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona na Placu Jana Pawła II przy Bazylice Katedralnej w Kielcach w ramach XXXI Pieszej Pielgrzymki Kieleckiej na Jasną Górę - 8 sierpnia 2012 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w Wiślicy podczas Mszy św. na rozpoczęcie XXXI Pieszej Pielgrzymki Kieleckiej na Jasną Górę - 5 sierpnia 2012 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona na Jasnej Górze podczas XX Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja - 8 lipca 2012 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona przy Urzędzie Miasta w Kielcach podczas procesji Bożego Ciała - 7 czerwca 2012 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w kościele pw. Ducha Świętego w Kielcach podczas obchodów 25-lecia istnienia parafii - 27 maja 2012 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w Bazylice Katedralnej w Kielcach podczas Mszy św. z udzielaniem święceń prezbiteratu - 26 maja 2012 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w Bazylice Katedralnej w Kielcach podczas Dnia Kapłańskiego - 17 maja 2012 r.

Homilia Biskupa Kieleckiego wygłoszona w Bazylice Katedralnej w Kielcach w Uroczystość NMP Królowej Polski - 3 maja 2012 r.