Nowy oddział KSM

Dnia 5 stycznia 2022 roku w parafii Matki Bożej Łaskawej w Jędrzejowie zawiązał się 14 oddział KSM w naszej diecezji.

Spotkanie rozpoczęła Msza św. sprawowana w kościele parafialnym z udziałem przedstawicieli Zarządu Diecezjalnego KSM. Podczas Mszy św., Proboszcz Parafii wraz z ks. Wikariuszem – przyszłym asystentem parafialnym oraz Asystentem Diecezjalnym KSM modlili się w intencji Młodzieży, prosząc aby nie tracili chęci rozwijania swej wiary i służenia Bogu, Kościołowi i Ojczyźnie.

Po Mszy św. rozpoczęło się właściwe zebranie założycielskie. Na początku młodzież omówiła najważniejsze elementy tożsamości i działalności stowarzyszenia, a następnie przeprowadzono wybory kierownictwa nowego oddziału.

Młodzieży z oddziału KSM w Jędrzejowie życzymy nieustannego GOTÓW w pogłębianiu wiary i relacji z bliźnimi. Wszystkich chętnych zapraszamy natomiast do włączenia się w dzieło KSM w naszej diecezji.