Podziękowanie z Wybrzeża Kości Słoniowej

W Tygodniu Misyjnym otrzymaliśmy list od ks. Antoniego Sokołowskiego, który pracuje na Wybrzeżu Kości Słoniowej, gdzie buduje ośrodek duszpasterski pw. Św. Jana Pawła II. Zachęcamy do lektury.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Minęło już kilka tygodni odkąd powróciłem z Polski do mojej misji. Dziękować Bogu wszystko jest ma swoim miejscu. Obecnie jesteśmy po tygodniowej sesji w Asan Pedro. Również tutaj w parafii miałem sesje dla 20 katechistów. Wszystko w okresie przygotowującym do uroczystości patronalnej i rozpoczęcia na szczeblu parafialnym roku duszpasterskiego i katechetycznego.

Przy licznym udziale wiernych i pięknej oprawie z chórami przeżywaliśmy uroczystości odpustowe ku czci św. Jana Pawła II.

Ponadto od miesiąca trwają prace przy budowie dwóch sal katechetycznych. Wszystko przebiega bez zakłóceń – wolno, ale do przodu. Nasza kaplica św. Jana Pawła II pięknie się prezentuje, zarówno w środku, jak i na zewnątrz.

Bardzo dziękuje wszystkim wiernym Diecezji Kieleckiej za wsparcie, jakim obdarzacie misjonarzy! Bóg zapłać!

Ks. Antoni Sokołowski
MISJONARZ NA WYBRZEŻU KOŚCI SŁONIOWEJ

Ofiary na budowę misji można przekazać na konto:

PKO 40 1240 1372 1111 0010 6117 7623
Misyjne Dzieło Diecezji Kieleckiej
25-013 Kielce, ul. Jana Pawła II 3
(BUDOWA MISJI ŚW. JANA PAWŁA II)