Rekolekcje on-line dla katechetów

Drodzy Katecheci, w związku z odwołaniem stacjonarnych turnusów rekolekcyjnych dla katechetów zapraszamy na rekolekcje on-line. Temat rekolekcji brzmi: „Czy żyjemy w czasie apokalipsy?”.

Konferencje nagrane przez ks. dr. hab. Tomasza Siemieńca, który miał prowadzić tegoroczne rekolekcje katechetyczne będą dostępne pod linkiem, który otrzymacie zgłaszając swój udział w rekolekcjach e-mailowo, na adres:  katechezakielce@gmail.com

PROGRAM REKOLEKCJI

DZIEŃ PIERWSZY

1. Indywidualne uczestnictwo we Mszy Świętej
2. Konferencja I
3. Różaniec w intencji uczniów, katechetów i rozwoju katechezy w naszej diecezji (proponujemy Tajemnice Światła)
4. Konferencja II

DZIEŃ DRUGI

1. Indywidualne uczestnictwo we Mszy Świętej
2. Konferencja III
3. Koronka do Bożego Miłosierdzia
4. Konferencja IV

Zachęcamy, aby w ramach rekolekcji przystąpić do sakramentu pokuty oraz przeczytać księgę Apokalipsy.

Bardzo zależy nam na tym, abyśmy wszyscy jako Katecheci diecezji kieleckiej przeżyli te rekolekcje w duchowej łączności ze sobą. Można umówić się na wspólne przeżycie rekolekcji w grupach kilkuosobowych lub przeżyć je indywidualnie.

Już teraz dziękujemy wszystkim za wygospodarowanie czasu oraz odpowiedzialny udział w tej nietypowej formie rekolekcji. Wdzięczność wobec Księdza Profesora za przygotowanie i nagranie konferencji rekolekcyjnych wyraźmy modlitwą w Jego intencji. Szczęść Boże!

Ks. Karol Zegan
Ks. Waldemar Wiśniowski