Trwają przygotowania do Marszu Życia

W Kurii Diecezjalnej w Kielcach mają miejsce cykliczne spotkania organizatorów MARSZU DLA ŻYCIA I RODZINY. Tegoroczne hasło marszu to: „OJCOSTWO, RODZINA, ODPOWIEDZIALNOŚĆ”.

Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznym wydarzeniu. Marsz odbędzie się w niedzielę, 23 czerwca 2024 r. Rozpocznie się o godz. 16.00 Mszą św. w Bazylice Katedralnej, po czym nastąpi przejście ulicami Kielc do kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego w Kielcach, gdzie będzie miał miejsce Festyn rodzinny. Zapraszamy do licznego udziału wszystkich, którym zależy na świętości życia i rodziny.

Chcemy w radosny i piękny sposób ukazać wartości chrześcijańskie, których podstawą jest życie i wspólnota rodzinna.

Prosimy o dar modlitwy oraz promocję tego ważnego wydarzenia w swoim środowisku. Uczyńmy wszystko by przybyć do Kielc i czynnie uczestniczyć w Marszu!